Biz Kimiz ?

Biz MO Dijital Pazarlama Ajansı olarak 2010 yılının Ocak ayından bu yana internetin daha net ve pürüzsüz olması için genç, eğitimli ve dinamik kadromuzla dijital medya alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizin için teknolojik trendleri yakından takip edip, modern tasarımlara sahip duyarlı ( responsive ) ve yönetim panelli web siteleri kodlamaktayız. Ayrıca çağımızın en büyük arama motoru olan Google tarafından sağlanan reklamcılık hizmetlerini bir Google iş ortağı olarak gerçekleştirmekteyiz.

İnternet ortamından reklam, tanıtım ve satış amaçlı faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Modern web sayfalarını ve zengin reklam modellerini, konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunuyoruz.


Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli çözümler ve öneriler sunarız. Müşterinin koşulsuz memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Standart Fiyat Anlayışı

Fiyatlarımızı firmalara göre değil istenilen çalışmanın süresine ve niteliğine göre belirleriz. Tüm müşterilerimize aynı ücret yaklaşımıyla hizmet veririz.

Profesyonel Yaklaşım

Almış olduğumuz tüm projelere profesyonel şekilde yaklaşmaya çalışıyoruz. Bizim için profesyonellik çok önemli her proje için elimizden geleni yapıyoruz.

Başarı Hikayeleri

  • Yeni kurulmuş olan şirketimiz için mobil uyumlu ve çift diili bir web sayfası istiyorduk, araştırmalarımız sonucu karşımıza MO Ajans çıktı. Bizleri dinlediler, isteklerimizi belirttik farklı çözümlerde sundular. Sonuç olarak proje bittiğinde gerçekten tam istediğimiz gibi, şirketimizin yaptığı işleri gösteren bizi tam anlamıyla yansıtan bir web sayfasına sahip olduk. Bu arada yönetim panelli kullanımı da gerçekten çok basit ve sizi yormuyor.

    Murat Sarıyar, Mars Food Ingredients
  • Google reklamları ile e-ticaret sitemizi kurduktan sonra tanıştık, önceleri reklam kampanyalarımızı kendi içimizde düzenliyorduk ancak farkettik ki kampanyalarımızda eksiklikler vardı. Reklamkolik ile tanışmamız bu sürede gerçekleşti, kampanyalarımızı tekrar düzenlediler optimizasyon işlemlerini gerçekleştirdiler. Artık daha alakalı kelimelerde görünüyorduk ve daha iyi satışlar gerçekleştirmeye başladık. Sürekli çalışma ile bütçemiz dahilinde daha iyi dönüşümler yakalamaya devam ediyoruz.

    Yasin Şengül, Sezerler Perde
  • Google Adwords ile tesadüfen bundan 7 yıl önce tanıştık. O zamanlar fazla reklam veren yoktu kendi çabalarım ile reklamlarımı veriyordum, işletme karımızda önemli bir artış olmuştu ancak gün geçtikte rekabet artmaya başladı ve baş edemez duruma geldim. İşte tam bu sırada Reklamkolik ile tanıştık, sağ olsunlar bize çok yardımcı oldular maliyetlerimizi arttırmadan aynı karlılık oranlarına tekrar ulaştık.

    Abdullah Akgül, Akgül Anahtar

Ekibimiz ile Tanışın