Kurumsal

Gizlilik Politikası

www.moajans.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Kayıt Dosyaları

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi www.moajans.com'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

İletişim Formu

İletişim formlarında almış olduğumuz kişisel bilgileriniz ve diğer bilgilerin gizlilik haklarına saygı duyuyoruz ve bu bilgilerin hiçbir zaman 3. bir şahıs ile paylaşılmayacağının garantisi veriyoruz.

İnsan Kaynakları Formu

İnsan kaynakları formunda almış olduğumuz kişisel bilgileriniz ve diğer bilgilerin gizlilik haklarına saygı duyuyoruz ve bu bilgilerin hiçbir zaman 3. bir şahıs ile paylaşılmayacağının garantisi veriyoruz.

Reklam Başvurusu Formu

Reklam başvurusu formunda almış olduğumuz kişisel bilgileriniz ve diğer bilgilerin gizlilik haklarına saygı duyuyoruz ve bu bilgilerin hiçbir zaman 3. bir şahıs ile paylaşılmayacağının garantisi veriyoruz.