Hizmetlerimiz

E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi

Yeni bir e-ticaret sitesi açanlar ya da e-ticaret sitelerine yeteri kadar ilgiyi göstermeyen işletmeler, satışlarında istedikleri verimi alamamaktadırlar. Bu noktada araya e-ticaret danışmanlığı hizmeti veren firmalar girmektedirler. Sizlerin eksik olduğu noktaları aktarmakta, hangi stratejileri uygulamanız gerektiğine dair püf noktaları göstermekte ve sitenizde yapılmakta olan yanlışları ortaya çıkarmaktayız.

Profesyonel E-Ticaret Yönetimi

A'dan Z'ye profesyonel e-ticaret yönetimi ile beraber, e-ticaret sitenizdeki eksiklikleri çıkartıyoruz yapılması gereken işlemleri gerçekleştiriyoruz ve e-ticaret sitenizi kullanıcı dostu bir web sayfası haline getiriyoruz. Haliyle artan satışlar ve marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama motorları kendi sitelerinde ve yayıncı sitelerde, aratmalı ve aynı zamanda görüntülü reklamlar yayınlamanıza izin vermektedir. Bu reklamlar arama motoru reklamcılı kısa adı ile SEM olarak tabir edilmektedir. Bir e-ticaret sitesinin mutlaka olması gereken mecralar arasında yer alır.

Arama motorlarından alınan reklamlar sayesinde direk olarak kullanıcıların aratmalarında üst sıralarda çıkıldığı gibi, yayıncı sitelerin ilgili aratmalarında da görüntülü bir şekilde sitelerinizin reklamları yayınlanmaktadır. Ciddi bir şekilde kullanıcı trafiği ve dönüşüm oranını sitenize sağlayacak olan bir çalışmadır. Profesyonel bir şekilde yapıldığı taktirde dönüşüm oranlarınız da yani siteye gelen kullanıcı sayılarına göre satış oranları da fazla olacaktır.