Hizmetlerimiz

İnternet Reklamları

İnternet Reklamları

Google AdWords, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

Nasıl Çalışır ?

AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Reklamlar, bir arama sayfasının yan sütunundaki 'Sponsorlu bağlantılar' altında görünür ve ücretsiz arama sonuçlarının yukarısındaki ek konumlarda da görünebilir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı'ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz Görüntülü Reklam Ağı yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.

Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklam performansınızı kolayca izleyebilirsiniz.

AdWords Maliyetlerinizi Kontrol Edin

AdWords'te minimum bir aylık ücret ödemeniz gerekmez.

Reklamlarınızı Bizim Ekibimiz ile Verin Kazançlı Çıkın

Google Reklamlarınızı bir Google resmi iş ortağı olan MO Dijital Pazarlama Ajansıyla oluşturarak kullanımı kolay olan reklam yönetim panelimiz ile reklamlarınızı yönetebilir, anahtar kelimelerinizi ekleyip kaldırabilirsiniz.

Google reklam ağında yer almak için ve Google Adwords ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız.