Tasarım

Araştırma

Müşterinin istekleri ile akalı gerekli araştırmalar yapılır ve projeye başlanır.

Araştırma

Tasarım

Anasayfa tasarlama sürecinden sonra onay alınana kadar rezive ve değişiklikler yapılır.

Yazılım

Yazılım

Tasarım işlemi bitince kodlama başlar, gerekli işlemler bitince test işlemleri başlar.

Teslimat

Teslimat

Web sitesi sorunsuz ve hatasız çalıştığından emin olunur ve müşteriye teslimi gerçekleştirilir.


Araştırma

Anlaşma ve Araştırma

Proje hakkında anlaşma yapıldıktan sonra bir sözleşme yapılır ve gerekli araştırmaları yapıp proje sürecine başlarız.

Tasarım

Tasarım İşlemleri

İtekleriniz doğrultusunda ve anlaşmamız gereği anasayfa tasarımınızı gerçekleştiririz, onay alasaya kadar revize ederiz.

Yazılım

Yazılım İşlemleri

Tasrım onayından sonra web sayfanızın web ortamındaki yazılım işlemlerine geçilir, uygun kodlamalar ile işlemleri tamamlarız.

Teslimat

Proje Teslimi

Projelendirmesi biten internet sitesinin size sunumu gerçekleştirilir, istenilen rezivelerde bitirilerek iş teslim edilir.


  •   1. Anlaşma ve Araştırma
  •   2. Tasarım İşlemleri
  •   3.Yazılım İşlemleri
  •   4. Proje Teslimi

1 - Hazır veya özel tasarımlarda yapılacak projeye göre yapılan anlaşmanın ardından sözleşmede belirtildiği gibi tutarın yarısını ilgili banka hesabımıza yatırılır.

Web sayfanın proje süreci başlamadan önce içerik ile alakalı gerekli bilgileri bize hazırlayıp ulaştırıyorsunuz, sitenizi araştırmalar yapıp tasarlamaya başlıyoruz anasayfa tasarımı ortaya çıktığında bir web sitesi üzerinden size son halini gösteriyor ve fikirlerinizi alıyoruz. Sizden ilk sayfanın onayını aldıktan sonra diğer sayfaların tasarımına devam ediyoruz.

Proje bittiğinde sizi bilgilendiriyor ve projenin sunumunu size yapıyoruz. Gerekli görülen revize işlemlerini tamamlıyoruz. Yönetim panelinin nasıl kullanıldığına dair eğitimi gerçekleştiriyoruz. Anlaşma gereği ödemeler tamamlandıktan sonra web sayfanızı test ortamından kaldırarak açılışını hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

2 - Sizden aldığımız fikir, bilgi, resim ve belgeler ile yola çıkarak şirketinize özel olarak veya elimizde ki şablonlardan hazırlamış olduğumuz tasarımın anasayfa örneklerini tarafınıza sunarız.

Sizden ön onay alasaya kadar gerekli revize işlemlerine devam ederiz. Revize işlemleri tamamlandıktan sonra diğer sayfaların tasarımını bitiririz ve yazılım sürecine geçeriz.

3 - Tasarımın onayından sonra tasarımı ilk önce gerekli yazılım dillerini kullanarak (javascript, css, html) html haline dökeriz.

Tasarımı php yazılım uzmanlarımız gerekli kodlamaları yaparak dinamikleştirir ve yönetim panelli bir hale getirir. Son olarak gerekli tesleri gerçekleştirerek yazılımdaki hataları ve eksiklikleri gideririz.

4 - Proje bittiğinde sizi bilgilendiriyor ve projenin sunumunu size yapıyoruz. Müşterinin istekleri doğrultusunda gerekli görülen revize işlemlerini tamamlıyoruz.

Yönetim panelinin nasıl kullanıldığına dair web sayfasını kullanacak kişiye gerekli eğitimleri veririz.

Son olarak anlaşma gereği ödemeler tamamlandıktan sonra web sayfanızı test ortamından kaldırarak açılışını hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.